Avril Lavigne Official Bulgarian Forum

ИндексPortalКалендарГалерияПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

AbOuT Me & Мy Forum

Go down 
АвторСъобщение
Админката
Admin

Брой мнения : 290

ПисанеЗаглавие: AbOuT Me & Мy Forum   Вто Май 06, 2008 4:39 am

Кратко описание на форума:

Това е българския фен-форум на Аврил.Тук няма място за Анти-Аврил!Тук можете да намерите много информация,снимки,галерий,фотосесий и много други интересни неща свързани с Аврил!
Форума не е само за Аврил в форума има и много други папки защото все пак всеки човек си е различен има много различни вкусове по стилове,певици,песни,клипове и така нататък.
Как реших да направя форума :

Веднъж ми хрумна когато бях на гости у баба ми да си направя форум мислих,мислих и реших да си направя форум.Защото когато аз реших да си направя форум беше вечер на сутринта взех един лист и започнах да пиша кави папки да има форума ми за Аврил.След като се върнах от баба ми включих си лаптопа и започнах да правя форум дълго време опитвах да си направя форум но не успявах защото изглежда фирмите на които съм опитвала да направя форум им е имало нещо.Е накрая вече почти отказала се да направя този форум в Гугъл най случайно си попадам на адреса на сайта с който всеки може да си направи форум.Бях много радостна опитах се да го направя но от първия път не стана опитах още 2 пъти и на 4 път стана започнах да правя форума и ето го до днес!

За мен:

Аз се казвам: Анели
Уча в: Пловдив
И съм на 10г
Skype 1:avrilaneli ( влизам всеки път)
Skype 2; sweet_tenns (влизам много рядко)
E-mail:barbie-06@abv.bg
:D cheers
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://avrilani.goodforum.net

AbOuT Me & Мy Forum
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avril Lavigne Official Bulgarian Forum :: Правила :: AbOuT Me & Мy Forum-
Идете на: